TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

 

Drugi opolski tydzień przedsiębiorczości

Już po raz drugi na Opolszczyźnie w dniach od 14 do 18 listopada odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Koordynatorem akcji w naszym województwie jest ponownie  Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy Sp. z o.o.
- Jako opolski koordynator akcji po raz kolejny chcemy pozyskać liczne grono partnerów., sponsorów oraz lokalnych patronów i wpisać ŚTP jako stały element do kalendarza wydarzeń biznesowych. W roku ubiegłym udało nam się pozyskać 64 partnerów, zorganizowaliśmy 90 wydarzeń ,  w których w samym tylko Kędzierzynie-Koźlu wzięło udział 2000 osób.
W tym roku również zapraszamy do udziału samorządy, instytucje samorządowe, stowarzyszenia i organizacje biznesowe, wyższe uczelnie, urzędy pracy, inkubatory przedsiębiorczości, instytucje otoczenia biznesu, media.
5 dni: 
14 listopada - Dzień Biznesu
15 listopada – Dzień Rozwoju
16 listopada – Dzień Warsztatów Rozwojowych
17 listopada – Dzień Sportu
18 listopada – Dzień Młodzieży 
Tematyka, która zostanie poruszona podczas ŚTP jest bardzo szeroka. Głownie kierujemy ją do młodzieży, biznesu i mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. W dniach 14-18 listopada w naszym mieście odbędą się warsztaty, debaty, spotkania w tematyce: Nowoczesnych metod rozwoju biznesu, Barier rozwoju MŚP, warsztaty dla młodzieży z debatowania, po których będą mogli spróbować swoich sił w debacie pt.” Jak spędzać wolny czas”, spotkania i warsztaty rozwojowe dla kobiet, warsztaty rozwojowe dla młodzieży, debata biznesu pt. „ Współpracować czy konkurować”, prelekcja „Moja droga od sportu do biznesu”, gra giełdowa dla młodzieży.
Spotkania i warsztaty będą odbywać się w Hali Sportowej Azoty, Miejskim Ośrodku Kultury w Kędzierzynie-Koźlu, Kędzierzyńsko-Kozielskim Inkubatorze Przedsiębiorczości  oraz Hotelu Solidaris.
Szczegóły już w krótce na naszej stronie i FB Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Opolszczyźnie.

Zapraszamy do udziału w naszym przedsięwzięciu.

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt: 
mariola.szymanska@kkpp.pl 
tel.: +48 530-263-583,
elzbieta.barciak@kkpp.pl 
tel.: +48 607-670-013
ewa.zembrzuska@kkpp.pl 
tel.: +48 533-293-645